Ek adliye binası için önemli görüşme!

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir ve Mehmet Cihat Sezal, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ü ziyaret ederek, ek adliye binası ile Türkoğlu adliye binasının yatırıma alınması konularında görüşme gerçekleştirdi.

Ek adliye binası için önemli görüşme!

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) çalışmalarına hız veren AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri; kentin sorun, sıkıntı veya taleplerini her fırsatta dile getirmeye devam ediyor. Talep yâda sorun ne ise ilgili bakanlarla birebir görüşmeler gerçekleştiren ve Kahramanmaraş’ın isteklerini birinci ağızdan bakanlara aktaran milletvekilleri, yapılan görüşmeler doğrultusunda olumlu sonuçlar alıyor. Bu kapsamda AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet Özdemir ile Mehmet Cihat Sezal, kent için önem arz eden konuları bu kez Adalet Bakanı Abdulahmit Gül’e iletti.

TALEPLER BAKAN GÜL’E İLETİLDİ
Bakan Gül’ü makamında ziyaret eden Özdemir ve Sezal, 29 Bin metrekare kapalı alanı olan ve mevcut Adliye Binasına entegre edilecek ek binanın projelendirilmesi, projesi tamamlanmış olan Türkoğlu Adliye Binasının ise yatırıma teklif edilmesi konularıyla ilgili talepleri iletti.

Haber: Emre Akkış

Ahmet Güneçıkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER