Çocuklar Piazza Club te hem eğleniyor hem öğreniyor

Çocuklar Piazza Club te hem eğleniyor hem öğreniyor

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Kahramanmaraşlı minikler için hazırladığı atölyeler ile Eylül ayı boyunca hem eğlendiriyor hem de öğretiyor. Minikler, en sevdikleri yiyeceklerden olan pizza yapımını öğrenip, en çok imrenilen mesleklerden olan itfaiyeciliğin kapılarını aralayacaklar.

Çocukların eğlenirken öğrenecekleri, bilgilerini ve el becerilerini geliştirebilecekleri etkinliklere imza atan Kahramanmaraş Piazza AVM’nin Çocuk Atölyeleri, küçük konuklarını neşeli derslerde ağırlamaya devam ediyor.

 

ÇOCUKLARA LEZZETLİ VE HEYECANLI DERSLER

Kahramanmaraşlı çocuklar, 5-19 ve 26 Eylül tarihlerinde Piazza’da 15.00-17.00 saatleri arasında İtalyan mutfağının ünlü markası Sbarro ile işbirliği içerisinde “Pizza Yapım Atölyesi”nde en sevilen yiyeceklerden olan pizzanın nasıl yapıldığını öğrenecekler. Öğrenmekle kalmayıp, uygulama da yapacak olan çocuklar, uzman eğitmenlerin gözetiminde kendilerine sağlanan malzemelerle sevdikleri türde pizzalar hazırlayacaklar.

 

İTFAİYECİLERİN YAŞAMINI ÖĞRENECEKLER

12 Eylül günü 15.00-17.00 saatleri arasında “Minik İtfaiyeciler Atölyesi”nde ise siren çalan kırmızı araçları, uzayan merdivenleri, su sıkan hortumlarıyla çocukların her zaman ilgisini çeken itfaiyecilerin dünyasının kapısını aralayacaklar. Atölyede itfaiyecilerin kullandıkları araç gereçleri yakından tanıyacak olan minikler, itfaiyecilerin yangın söndürme yöntemleri konusunda ayrıntılı bilgi sahibi olacaklar.
İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER