A Haber 10 aydır zirveyi bırakmıyor

A Haber 10 aydır zirveyi bırakmıyor

25 Nisan 2011\'de yayın hayatına başlayan A Haber çok büyük bir başarıya imza attı. Türkiye\'nin ilk HD haber kanalı olan A Haber, kısa sürede Türkiye ve dünyanın gündemini belirleyen haberleri ile dünyanın birçok yerinde referans olarak gösterildi. 2014 Aralık ayından itibaren zirveye oturan A Haber Kantar Media/TNS verilerine göre başarısını Eylül ayında da sürdürdü. Sadece Türkiye\'den değil dünyanın dört bir yanından canlı yayınları, toplumun her kesimini kucaklayan haberleri, gelişmelere yönelik analitik bakış açısıyla izlenme oranını her ay biraz daha yükseltti.

24 saat kesintisiz haber yayını yapabilen tek kanal olan A Haber doğru, tarafsız ve ilkeli habercilikten ödün vermedi. Siyaset, dış politika, ekonomi, spor ve kültür sanatın nabzını tuttu. Belgeselleriyle dün ve bugünün bilinmeyenlerini ekrana taşıdı. Tartışma programlarında tartışılamayanları en açık şekilde tabuları yıkarak tartıştırdı. Haberin olduğu her yerden gelişmeleri anında aktaran A Haber bu özelliğiyle izleyicinin gönlünde taht kurdu. Sadece haberciliğiyle değil geleceği çok önceden öngörerek okuyan ve bu yönde altyapı hazırlayan yönetim tarzı ve teknolojik alt yapısıyla da çığır açan A Haber Türkiye\'nin gelecek vizyonunu yansıtan kuruluşlardan biri oldu.

Yaklaşık 4 yıl gibi kısa bir sürede zirveye çıkan ve referans gösterilen medya organlarından biri haline gelen A Haber yayın çizgisinden ödün vermeden haber yürüyüşünü sürdürüyor. Türkiye\'nin tüm renk ve seslerini ekrana taşıyor. Demokrasinin, özgürlüklerin ve milli iradenin yanında duran A Haber, dünyadaki mazlumların sesini de etkili bir şekilde duyuran tek haber kanalı olarak dikkat çekiyor.
Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER