Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şu şekilde;

- Bizim hiçbir ülkenin egemenliğinde, toprağında gözümüz yok. Türkiye hayatta kalabilmek için başta savunma sanayi olmak üzere güçlü olmak, sürekli kendini geliştirmek durumundadır. Diğer türlü mevcut vatan topraklarını bile bize çok göreceklerini gayet iyi biliyoruz. Ordumuzu güçlendirmeye devam edeceğiz.

-  İsrail yönetimi tam 25 gündür insanlık suçu işliyor. Devletler savaş hukukuna uymakla mükelleftir. Türkiye olarak ilk günden bu yana sergilediğimiz insani ve onurlu tavrı bugün de sürdürüyoruz. Daha fazla kan dökerek, Gazze'ye daha fazla bomba yağdırarak güvenliğin sağlanamayacağını ifade ediyoruz. İsrail'in bir an önce durdurulması gerektiğine inanıyoruz.

Komşu çift ile kızlarını öldüren 2 kardeşe ceza yağdı Komşu çift ile kızlarını öldüren 2 kardeşe ceza yağdı

- 2024 yılı kredi burs rakamını lisans öğrencileri bin 250 liradan 2 bin liraya, yüksek lisans öğrencileri için 2 bin 500 liradan 4 bin liraya çıkartıyoruz. Ücretli çalışanlarımızın hiçbirini enflasyona ezdirilmeyeceğinin bilinmesini istiyorum. Ne yaparsak yapalım depremzedelerimizi ihmal etmiyoruz. Yapımı biten konutları yakında etap etap teslim etmeye başlıyoruz.

"DHA"