Namık Kemal’in korkulu rüyası oldu! Daha önce polislere silah çekmişti, bu kez bekçilere bıçak çekti!

Mahalle bekçilerinin kimliğini istediği ve kimliğini ibraz etmeyen şahıs, gece yarısı ortalığı birbirine kattı. Bekçilere ağıza alınmayacak küfürler yağdıran şahsın daha önce de polislere silah çektiği öğrenildi.

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesinde bulunan Namık Kemal Mahallesi’nin korkulu rüyası haline gelen genç şahıs, gece yarısı yine bir olayla mahalle halkına korkulu anlar yaşattı. Son olay, dün gece yarısı Namık Kemal Mahallesi’ndeki Merve Camii’nin önünde meydana geldi. Gazetemizin Whatsapp İhbar Hattı’na gönderilen videolardan ve vatandaşlardan edinilen bilgiye göre 12 sularında mahallede devriye atan gece bekçileri, şüpheli gördükleri bir şahsı ve arkadaşlarını durdurarak kimlik sorgusu yapmak istedi. Ancak şahıslardan birisi bekçilere kimliğini vermeyerek zorluk çıkardı, üstüne de hakaretler yağdırdı. Bunun üzerine bekçiler ve şahıslar arasında kısa süreli arbede yaşanırken, bekçiler biber gazıyla şahıslara müdahale etti. Şahıslardan birinin çok sayıda suç kaydı ve aranması olduğundan dolayı kimliğini ibraz etmediği iddia edilirken, şahıs bekçilere bıçak çekerek kaçmaya çalıştı. Şahıslar kısa süreli kovalamaca sonrası bir üst sokakta gözaltına alındı.

DAHA ÖNCE DE POLİSLERE BIÇAK ÇEKMİŞ!

İsimleri öğrenilemeyen şahıslardan birinin daha önce yine aynı mahallede kendini gözaltına almak isteyen polislere silah çektiği, çatı çatı yaşanan koşturmaca sonrası yakalandığı öğrenildi. Şahıslar, sık sık çıkardığı olaylarla adeta mahalle halkının korkulu rüyası haline geldi.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2021, 17:40

Ahmet Güneçıkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER