banner263

Kahramanmaraş’ta telefoncu dükkânını savaş alanına çevirdiler

Kahramanmaraş’ta yeni taktırdığı telefon ekranında sorun oluşması nedeniyle telefoncudan parasını geri isteyen bir şahıs, olumsuz yanıt alınca akşam saatlerinde yanında getirdiği yaklaşık 10 arkadaşıyla telefoncu dükkânını adeta savaş alanına çevirdi!

O anlar kameraya yansıdı


Dulkadiroğlu ilçesinde barbarlığı yansıtan bir olay yaşandı. İddiaya göre, ismi öğrenilemeyen bir şahıs, telefonunun camı kırılması nedeniyle Şeyh Adil Mahallesi Fetih Bulvarı üzerinde bulunan Cafer S.’ye ait telefoncu dükkânına geldi. Burada telefonuna 550 TL karşılığında yan sanayi ürünü bir cam taktıran şahıs, ertesi gün telefoncuya tekrardan giderek takılan ekranda sorun oluştuğunu, bu yüzden ya yeni cam takılmasını ya da parasının geri verilmesini istedi. Telefoncu da yan sanayi ekran için garanti vermediklerini bu yüzden isteğinin gerçekleşmeyeceğini belirtti.

İŞ YERİNE BALTAYLA SALDIRDILAR

Bunun üzerine tartışma büyürken durumu polise bildiren telefoncu Cafer S., şahısla birlikte karakola gitti. Burada şahıstan şikâyetçi olmayan telefoncu, bir gün sonra iş yerine gittiğinde adeta şok geçirdi. İş yerinin tamamen tarumar edildiğini gören Cafer S, güvenlik kamerasına baktığında tartışma yaşadığı şahsın da aralarında olduğu yaklaşık 10 kişilik gurubun akşam saatlerinde iş yerini, balta yardımıyla adeta savaş alanına çevirdiklerini gördü. Şahısların 1 adet laptop bilgisayarı da alarak kaçtıklarını tespit eden telefoncu, durumu hemen polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, güvenlik kamerası kayıtlarını izleyerek yaptıkları araştırma sonucu, telefoncu dükkânına ciddi şekilde zarar veren şahısları gözaltına aldı.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2022, 18:56

Furkan Karayılan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER