banner117

ANLAR VARDIR!

Hani anlar vardır, insanlar vardır hayatımızda, aklına gelince tebessüm ettirir ya da Allah’a havale ettirir. Kendimize dâhil ettiğimiz herkes önemlidir hayatımızdaki ama herkes özel olamaz mesela.

Yüreği iyi niyetli insanlar alın hayatınıza.

Merhameti olsun, vefalı olsun. Paylaştıklarınız neler gözden geçirin. Sizi olduğunuz gibi kabul etsin, özür dilemesini bilsin, yalan olmasın sözlerinde. Her kapıyı çalana açmayın hayatınızı, kimi giderken kimi de gelirken huzur verir. Bazıları tecrübedir bazıları sınav. Ömre ömür katan insanlar biriktirin.

Hayat sadece bedeni yormuyor. Her sarsıntıda biraz daha öğreniyorsun ayakta kalmayı. Rüzgârı yedikçe fırtınada ne yapacağını öğreniyorsun zamanla. Belki zor geliyor bir süre sonra, kendini yoruyorsun ama güçleniyorsun, biraz soluklanıp devam ediyorsun. Çokta biriktirmemek gerek yorgunlukları üzerinde.

Af etmişlikten değil ama boş vermişlikten üzerine durmayız çoğu şeyin… Ve mutluluktan değil güçlü olduğundan gülümsemeye devam edersin hayata.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burhan cokuckun
Burhan cokuckun - 6 ay Önce

Harika bir yazı olmuş. Okurken hayatınız bir film şeridi gibi gözlerinizin önünden akıp gidiyor. Yüreğinize ve kaleminize sağlık

banner145

banner144