Çarşı Merkez ve Premium Binevler şubesi ile kent halkına hizmet veren Tütüncü AVM, evle ilgili A’dan Z’ye her şeyi uygun fiyatla müşterileriyle buluşturuyor. Mobilya, beyaz eşya, küçük ev aletleri, çeyiz paketleri gibi birçok ürünlerin satıldığı alışveriş merkezinde 36 aya kadar elden taksit imkanı da sunuluyor. Müşteri memnuniyetini esas alarak, yıl boyunca çeşitli kampanyalar düzenleyen Tütüncü AVM, şimdide “Eskiyi getir yeniyi götür” kampanyasına imza attı. Depremden sonra müşterilerinin kolay alışveriş yapabilmesi için kampanya yaptıklarını söyleyen Tütüncü AVM Genel Müdürü Serdar Göz, ‘’Fiyatlar çok arttı ama biz depremden dolayı özellikle beyaz eşya da eskiyi getir yeniyi götür kampanyası yaptık’’ dedi.

TEKRAR EL BİRLİĞİYLE AYAĞA KALKACAĞIZ

Kahramanmaraş halkı olarak bir an önce ayağa kalkmayı temenni ettiğini söyleyen Tütüncü AVM Genel Müdürü Serdar Göz, ‘’Üzülerek belirtmem gerekiyor. Adı deprem ama deprem olmadığını tüm halkımız ve Türkiye öğrendi. Asrın Felaketi olarak nitelendirilen bir olayla karşı karşıya kaldık. Sevdiklerimizi, personellerimizi, müşterilerimizi kaybettik. Firmam adına tüm Türkiye’ye baş sağlığı diliyorum ve geçmiş olsun diyorum. Tekrar el birliğiyle ayağa kalkacağız inşallah. Yaralarımızı sarmaya devam ediyoruz. Bu millet bu ülke birçok şeyin üstesinden geldi. Bunun da üstesinden gelecek. Rabbim inşallah eski günlerimizi tekrar bizlere nasip edecek diye ümit ediyorum.

IMG_4474

Büyükşehir Depremzedeleri Afetlere Karşı Bilinçlendiriyor Büyükşehir Depremzedeleri Afetlere Karşı Bilinçlendiriyor

36 AYA KADAR ELDEN TAKSİTİMİZ MEVCUT

Tütüncü AVM olarak ödemelerimizi 6 ay erteledik. Müşterilerimize kolaylık sağladık. Depremden yaklaşık 15-20 gün sonra faaliyete geçtik. Çevre Şehircilik Bakanlığı’ndan binamızın hasarsız olduğu belgesini aldık ve faaliyetlerimize başladık. Tütüncü AVM Kahramanmaraş halkına yakışan tavrı her zaman sergiliyor. Gerçekten halkımız çok fedakâr ve zor günlerin insanları. Mesela şöyle bir şey oldu. Fiyatlar çok arttı ama biz depremden dolayı özellikle beyaz eşya da eskiyi getir yeniyi götür kampanyası yaptık. Bunun bir tek sebebi vardı: İnsanlar evlerindeki eski ürünleri alabildi ama evine getirdiği zaman çalışmadı. Müşterilerimiz için uygun bir alım olsun diye böyle bir kampanya yaptık. Bunu da eski fiyattan yaptık. Şu anda da kampanyamız devam ediyor. Çeyiz paketlerinde kampanyamız tüm hızıyla devam ediyor. Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı alana bir evin halısını ve perdesini hediye ediyoruz. İsterlerse 36 aya kadar ödeme seçeneği sunuyoruz. Şu an için de 5 ay ödemesiz çeyiz paketi veriyoruz. Tütüncü AVM olarak 36 aya kadar elden taksitimiz mevcut. Kredi kartı, senet gibi olaylar yok. İnşallah Tütüncü AVM olarak, Kahramanmaraş olarak bir an önce ayağa kalkmayı temenni ediyoruz. Tütüncü AVM her zaman halkının, müşterilerinin yanında durmaya devam edecek’’ ifadelerini kullandı.

Haber: Yunus Emre Bayır