Küme düşen takımda dahi oynatılmadı…

Küme düşen takımda dahi oynatılmayan Kahramanmaraşlı genç futbolcu Mehmet Kaan Türkmen, şimdilerde 3. Lig ekiplerinden Ankara Adliyespor takımında forma giyiyor.

Küme düşen takımda dahi oynatılmadı…

Futbola 2012 yılında Kahramanmaraş Amatör Küme takımlarından Arsan Sümerspor takımında başlayan ve burada 2 sezon oynadıktan sonra dönemin 3. Lig takımı 1920 Maraşspor alt yapısına transfer olan Mehmet Kaan Türkmen, gösterdiği performansla U16 Milli Takıma kadar yükselme başarısı göstermişti. O yıllarda 3. Ligde mücadele eden ve aynı sezon Bölgesel Amatör Lige düşen 1920 Maraşspor takımının futbolcusu olan Türkmen, kadroya dahi alınmayarak, dışlanmıştı. Milli takımda gösterdiği performansla Ankara Adliyespor yöneticilerinin ilgisini çeken Türkmen, geçtiğimiz yıl Ankara Adliyespor takımında profesyonel imzayı atmıştı. 17 yaşındaki genç forvet geçen sezondan buyana 3. Lig takımlarından Ankara Adliyespor forması terletirken, gelecek içinde umut veriyor.

Haber: Mesut Benli

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kahramanmaraşspor
Kahramanmaraşspor - 4 yıl Önce

Belediyespor da Bekir Kılıç olduğu sürece, yolsuzluk hırsızlık, şike, rüşvet, torpil bitmez, Belediyespor bahsedilen kayıp trilyonun hesabını nasıl verecek, hayatında futbol oynamamamış, maç seyretmemiş, 15 yıl önce asgari ücretli iken şimdi trilyoner olan bekir kılıça takım bırakırsa yolsuzluk hırsızlık bitmez

Semih Taşcı
Semih Taşcı - 4 yıl Önce

Adam sıfırı bitirmişti. Belediye sporun başına geçti. İnşaatçı oldu. Allah ıslah etsin ne diyelim. Belediye başkanı sayın erkoç uyuyor mu?

Mehmet türk
Mehmet türk - 4 yıl Önce

Yazıklar olsun ki hem haber yalan hem Bekir bey ile yazdıklarınız ve habercilik etiği geregi bu yalan ve kasıtlı olduğunu bildiğiniz halde iftira niteligindeki yorumlari onaylayan editörün...Allah her şeyi biliyor bende bu klupte futbol oynuyorum Bekir Kılıç kadar herkes bir ucundan tutsa bu işin hiç bir sorun kalmaz tarafsız olun

SIRADAKİ HABER