Elbistan Belediyespor İslahiye’ye 3 puan için gidiyor

Elbistan Belediyespor İslahiye’ye 3 puan için gidiyor

20 Eylül Pazar Günü, Saat 15.00’da İslâhiye Atatürk Stadyumu\'nda yapılacak olan maçta Elbistanspor’un hedefi 3 puan!

Kahramanmaraş manşet gazetesinin sorularını yanıtlayan Elbistan Belediyespor Teknik Direktörü Şeref Tutaş takımının Pazar günü yapılacak olan maça en iyi şekilde hazırlandıklarını ve hedeflerinin 3 puan olduğunu belirtti. Tutaş, “Elbistan’lı futbolsever gençlere yönelik bir politika izledik bu transfer politikasıda umarım bizi başarıya götürecektir” dedi. Yeni futbolcuları da takıma katan Tutaş, takımına güvendiğini ve Pazar günü yapılacak olan maçta 3 puan almadan sahadan ayrılmayacaklarını belirtti.

Elbistan Belediyespor Kulüp Başkanı Cuma Alagöz, 35 gündür Elbistan Belediyespor olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz temel amacımız bu bölgedeki gençlerimizi Elbistanspor’a katmak bu amacında da başarılı olduğunu belirten Alagöz yapılan hazırlık maçlarında çoğunlukla Elbistansporlu gençleri oynattık. Amacımız sporu, futbolu Elbistan’da geliştirmek onun içinde tüm imkânlarımızı seferber ettik, hazırlıklarımızı yaptık Pazar günü İslahiyespor’la maçımızı yapacağız tüm Elbistanlı kardeşlerimizi elbistanspor’u seven gençlerimizi İslahiye’ye bekliyoruz dedi. Sözlerinin sonunda ise takımına her zaman tam destek verdiğini ve Pazar günü ki İslahiyespor maçında da 3 puan alacaklarına inandığını belirtti.

Elbistan Belediyespor Takım Kaptanı Ahmet Yetişgen’de idmanlarının çok verimli olduğunu ve İslahiye maçınada 3 puan gözüyle baktığını söyledi. Destekleri için elbistanspor kulüp başkanı Cuma Alagöz’e teşekkür etti.

Erdi İşbilir – Elbistan Özel Haber

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER