Büyükşehir Belediyespor: “Şehitler ölmez vatan bölünmez”

Büyükşehir Belediyespor: “Şehitler ölmez vatan bölünmez”

Son zamanlarda Türkiye’nin dört bir yanından gelen şehit haberlerine bir tepki de Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’dan geldi. 

Son zamanlarda yaşanan terör olayları ve şehit haberleri ile sarsılan Türkiye’de teröre karşı lanet tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye genelinde ve Kahramanmaraş’ta birçok sivil toplum örgütü mensupları ve vatandaşlar yürüyüşler yaparak terör olaylarına tepkilerini gösterdi. Bu tepkilere futbolcular ve futbol kulüpleri de katıldı. Bu kulüpler arasında yer alan Kahramanmaraş Büyükşehri Belediyespor son oynadığı Ziraat Türkiye Kupası birinci ön eleme maçına büyük bir pankartla çıktı. Pankartta: “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez, Ne Mutlu Türküm Diyene” ifadeleri yer aldı. Maç sonunda ise tam kadro asker selamı veren mavi beyazlı futbolcular tepkilerini bu şekilde dile getirdiler.

KAHRAMANMARAŞSPOR’DA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta ye alan temsilcimiz Kahramanmaraşspor da yaşanan olaylara tepki göstermiş ve ligin ilk maçı olan Bugsaşspor maçında açık tribünün olduğu bölüme “ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ” pankartı asmıştı.
Haber: Serkan Ardıç
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER