TAŞÇI, DULKADİROĞLU’NA TALİP OLDU

Kahramanmaraş’ın bilinen ve sevilen simalarından olan hem eğitimci hem de tüccar kimliğiyle öne çıkan Muzaffer Taşçı, Dulkadiroğlu Belediye Başkanlığı için aday adaylık müracaatında bulundu.

TAŞÇI, DULKADİROĞLU’NA TALİP OLDU

Türkiye genelinde 31 Mart 2019 yerel seçimleri için geri sayım başlarken, AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve diğer siyasi partilerden bulundukları ilçenin veya ilin belediye başkanı olmak isteyenler aday adaylık için başvurularını yapıyor. Bu kapsamda kentin sevilen yüzlerinden olan azmi, bilgisi, tecrübesi ve donanımı ile birçok başarılı işlere imza atan Muzaffer Taşçı, Dulkadiroğlu Belediye Başkanlığı’na için büyük projelerle aday adaylık başvurusunu yaptı. Gerek eğitimci kişiliği gerekse de tüccar kişiliğiyle yaptığı her işi özveriyle yerine getiren Taşçı, “Hizmet kervanında bende varım” dedi. Yakınları ve sevenleriyle birlikte adaylık başvurusu için AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı’na gelen Taşçı, adaylık başvuru dosyasını İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu’na teslim etti.

“DULKADİROĞLU İÇİN ÇOK BÜYÜK VE GÜZEL PROJELERİMİZ VAR”
Başvurunun ardından açıklamalarda bulunan Taşçı, “Dulkadiroğlu Kahramanmaraş’ımızın yıldızı. Merkezde zaten 3 belediyemiz var. Biz kendi kültürümüzle, deneyimimizle, bilgi birikimimizle Allah nasip ederse bu göreve talip olduk. Biz bir yola çıkıyoruz. Tabii ki aday adaylarımız olacak. Mevcut Belediye Başkanı olan kardeşimiz bizim çok sevdiğimiz saygı duyduğumuz bir kardeşimiz. Bize bu görev verilirse biz bu görevi hakkıyla yapmaya talibiz. Çok büyük ve güzel projelerimiz var” ifadelerini kullandı.

Haber: Emre Akkış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre m Maraşlıoğlu
Emre m Maraşlıoğlu - 3 yıl Önce

benim Akrabam OlurKENDİSİNE destek veaecem

SIRADAKİ HABER