Kütükçü istifa etti

Kütükçü istifa etti
Prof. Dr. Mehmet Akif Kütükçü, 1 Kasım seçimlerinde MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adaylığı için görevinden istifa etti.

Adana Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde Öğretim Görevlisi olan Prof. Dr. Mehmet Akif Kütükçü'nün Milletvekili aday adaylığı için istifası Kahramanmaraş kamuoyu ve ülkücü camia tarafından büyük bir merakla bekleniyordu.
Milletvekili aday adaylığı için istifasını duyuran Prof. Dr. Kütükçü, yaptığı kısa açıklamasında; "Liderimizin ve parti teşkilatımızın vereceği her göreve hazırım. Partimizin başarısı ülkemizin ve milletimizin kazanımı olacaktır.
7 Haziran seçimlerinden bu yana Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin ilkeli duruşu, biz ülkücüleri geleceğe yönelik daha da umutlandırdı. 'Önce Ülkem ve Milletim, sonra partim ben' diyen bir liderin bu söylemi ülkemizin içinde bulunduğu şu günlerde, daha da iyi anlaşılır olmuştur. 1 Kasım seçimlerinde MHP üzerinden planlar yaparak emellerine ulaşmaya çalışacak olanlara, milletimiz sandıkta cevabını verecektir ve MHP'yi tek başına iktidara taşıyacaktır. Bu vesile ile 1 Kasım seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum" diye konuştu.
Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER