Kaynak’tan Elbistan Esnafına Ziyaret

Kaynak’tan Elbistan Esnafına Ziyaret

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Veysi Kaynak, seçim çalışmaları kapsamında Elbistan ilçesinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında vatandaşların sorunlarını dinleyen Kaynak’a Elbistan AK Parti İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca ve partinin ileri gelen isimleri eşlik etti.

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Kısaca, ziyaretler sırasında yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Görüyoruz ki memleketimizde ihtiyaç, hizmet yönünden birçok yol kat edilmiş. Artık insanlar bizlere standartları yüksek talepler ile geliyor. AK Parti camiası olarak bizleri gerçekten gururlandıyor. Bu hizmetlerin kesintiye uğrayıp devam etmesi, güçlü bir İktidar olması, istikrarın devamlı olması için tek başına bir hükümet kurulabilmesi gerekiyor. Kurulmadığı takdirde insanlarımızın serzenişlerinin ayyuka çıktığını duyuyoruz. Bunun bir an önce giderilmesi insanlarımızın sorunlarına çözüm bulunabilmesi için güçlü, tek başına bir iktidar olması şarttır. Halkımızın iradesinin sandıklara yansımasını istiyor ve tüm halkımızdan sandıklara oy kullanmaya gitmeleri konusunda daha hassas davranmalarını istiyorum.” AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Veysi Kaynak, ziyaretleri sırasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kaynak, “AK Parti hükümeti hayatın her alanına dokunmuş, günlük yaşantımıza ilişkin çok şeyler yapmış ve beklentileri çok yükseltmiştir. 7 Haziran seçimlerinde sağlanamayan istikrarı vatandaşımız 1 Kasımda kendiliğinden sağlayacaktır” dedi. 


‘ANKARA’YA BARIŞ UĞRUNA GİTMİŞLERDİ’
Konuşmasının devamında Kaynak, şunları kaydetti: “Cumartesi günü Ankara’da bütün insanımıza, Türkiye’mize yönelik gerçekleşen menfur terör saldırısını kınıyorum. Elbistan’da da canlar verdik, biz inanıyoruz ki o insanlar gerçekten masum insanlardı, oraya bir ideal ugruna, ülkelerinin barışı uğruna gitmişlerdi ama bir hain elin kurduğu bomba orada masum 97 insanımızın can vermesine sebep oldu. Onların niyeti ülkemizde barışın hâkim olmasıydı, bu niyetlerininde inşallah hakikata ulaşacağını, gerçekleşeceğini 1 Kasımdan sonra göreceğiz.” Erdi İşbilir/Elbistan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER