İYİ Partili Kılıç, kırsal mahalle ziyaretlerine devam ediyor

İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç, şehir merkezine uzak olan kırsal mahalleleri ziyaret ederek, sorunları dinledi. Vatandaşlarla bir araya gelen Kılıç, “Yılmadan bıkmadan iktidar oluncaya kadar çalışacağımıza söz verdik. Gördüğümüz bir şey var ki millet bizi çağırıyor” dedi.

İYİ Partili Kılıç, kırsal mahalle ziyaretlerine devam ediyor

Yaptığı çalışmalarla takdir toplayan ve Onikişubat İlçesi’nde ayak basmadık yer bırakmayan İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç, ziyaretlerine hız kesmeden devam ederken, bu kez rotasını şehir merkezine 70 kilometre uzaklıkta bulunan Sarıçukur, Kumarlı, Kaynar, Çevrepınar ve Tekir Mahallelerine çevirdi. Kırsal mahallelerde vatandaşlarla buluşan Kılıç, sorunları ve talepleri dinleyerek, çözüm üretme noktasında gayret gösterdi.

“VATANDAŞLARIMIZIN ORTAK DERDİ GEÇİM SIKINTISI”
Ziyaretlerle ilgili konuşan Kılıç, şunları kaydetti: “Dokunmadığımız yürek sıkmadığımız el kalmayıncaya kadar her yere gideceğiz herkese dokunacağız. Bugünde şehrin 70 kilometre uzağındaki köylerimiz olan Sarıçukur, Kumarlı, Kaynar, Çevrepınar ve Tekir köylerini gezip vatandaşlarımızla hasbihal etme fırsatı bulduk. Şehirde yaşayanın da köyde yaşayan vatandaşımızın da sıkıntısı aynı geçim sıkıntısı.

“MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR”
Köylü vatandaşlarımızdan birçoğu hayvancılıkla uğraşıyor. Onların tek artısı 4 aylık bir süre zarfında hayvanların yem ihtiyaçlarını meralardan karşılamaları olduğunu söylediler. Geriye kalan aylarda yem giderlerinin bir hayli fazla olmasından kaynaklı yem fiyatlarının çok fazla olmasından şikâyetçiler. Biz gittiğimiz her yerde şunu gördük; bu ülkede artık herkes değişim istiyor. Mevcut yönetimin artık ülkeyi yönetemediğinin farkındalar ve onlarda değişim olması gerektiğini düşünüyorlar. Partimizin projelerinden iktidara geldiğimizde hangi projeler ile geleceğimizden bahsedip neden İYİ Partimize oy vermeleri gerektiğini tek tek anlattık. Yılmadan bıkmadan iktidar oluncaya kadar çalışacağımıza söz verdik. Gördüğümüz bir şey var ki millet bizi çağırıyor.”

Haber Merkezi

Abdulsamet İspir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER