Güvenç’ten Andırına ziyaret

Güvenç’ten Andırına ziyaret

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili adayı Celalettin Güvenç, seçim çalışmalara kapsamında Andırın ilçesine ziyarette bulundu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi eski başkanı, Kahramanmaraş Milletvekili adayı Celalettin Güvenç, 1 Kasım seçimleri kapsamında ilçe ziyaretleri kapsamında Andırın İlçesi’nde ziyaretlerde bulunarak sabah erken saatlerde Andırın İlçesi seçim bürosunda AK Parti ilçe yönetimi ile seçim koordinasyonu toplantısı yaparak ilçede seçimde alınacak tedbirlerle ilgili değerlendirmelerde bulundular. Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Güvenç, “1 Kasım\'daki oluşacak güçlü iktidarın ayak seslerini, temellerini inşallah Andırından Kahramanmaraş’tan tüm Türkiye’ye duyuracağız bunun inancındayım ve 1 Kasım\'da olacak güçlü iktidarın hoş sedalarını duymaya başladık” dedi.

TECBRÜBELERİNİ MEMLEKETLERİNE YANSITMALARINI İSTEDİ
Toplantıdan sonra Andırın çarşısına inerek bütün pazar esnafını ve hemşerilerini ziyaret edip 1 Kasımda Kahramanmaraş’ın bir kez daha tüm samimiyetiyle Ak partiye Sahip çıkacağına inandığını belirterek hemşerilerinden ve özellikle Andırından büyük destek beklediklerini bütün hemşerilerine anlattı. Ziyaretleri sırasında yoğun ilgiyle karşılaşan Güvenç’e Vatandaşlar özellikle bürokrasideki gücünün Kahramanmaraş’a büyük katkı sağlayacağına inandıklarını anlatırken tecrübelerini memleketine yansıtmalarını istediler. Daha sonra ilçede sumaklı köyüne hareket eden Sayın Güvenç burada mevlit programına katıldıktan sonra bölge köylerinden hemşerileriyle buluştu hemşerilerine AK parti İktidarının Sağlık, Ekonomi, Sosyal destek alanlarında yaptığı devrimleri anlatıp istikrar ve huzur için oylarına talip olduklarını anlatarak desteklerini istedi.

Daha sonra Eğitim öğretim haftası kapsamında Andırın imam hatip lisesi ve ışıkdibi köy ilkokulunu ziyaret edip başarı temennisinde bulundu. İlçede bulunan Kamu Kurum ve kuruluşlarını da ziyaret eden Sayın Güvenç Bu kapsamda ilçe emniyet müdürlüğü, belediye başkanlığı, İlçe Kaymakamı ve Çalışanlarını ziyaret etti.
Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER