AK Parti’ye katılım

AK Parti’ye katılım

1 Kasım genel seçimleri çerçevesinde çalmadık kapı bırakmayan Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili M. Uğur Dilipak Kürtül Mahallesini ziyaret ederek MHP’den partilerine geçen vatandaşlara rozet taktı.

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcılığı görevini 6 yıl sürdüren ve teşkilatçı yapısıyla tanınan Dilipak ziyaret ettiği bölgelerde vatandaşları ikna ederek partisine transfer ediyor.

Dün genel seçim çalışmaları çerçevesinde 5 Nisan ve Kürtül Mahallelerine ziyaret eden Dilipak mahalledeki bir çok eve girerek partisinin seçim beyannamesinin ve 1 Kasım seçimlerinin önemini anlattı.

Türkiye’deki huzur ve güven ortamının devamı için gayret gösterdiklerini ifade eden Dilipak, “Bunun için milletimizin desteğiyle partimizi yeniden tek başına iktidara getireceğiz. Geleceğe yürüyüşümüzü engellemek isteyen şer odaklarına bir kez daha gerekli dersi vereceğiz” diye konuştu.

Vatandaşların sorularını da cevaplandıran Dilipak, Kültür Mahallesi’nde MHP’den AK Parti’ye katılan Mustafa Aygün isimli vatandaşa da rozet taktı. Aygün’e “Hoşgeldiniz” diyen Dilipak, partilerine gösterilen teveccühün kendileri adına sevindirici olduğunu söyledi.
Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER