Pazarcık’ta halk konseri düzenlenecek

Pazarcık Aksu Spor Kulüp Başkanı Hüseyin Şahin Bozdağ, 10 Ağustos Çarşamba günü Pazarcık ilçesinde gerçekleştirilecek olan halk konserine tüm kent halkını davet etti.

Pazarcık’ta halk konseri düzenlenecek

Pazarcık Aksu Spor Kulübü’nün organizesinde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Pazarcık Belediye Başkanlığı ve Metnas Group’un destekleriyle Pazarcık ilçesinde halk konseri gerçekleştirilecek. Vatandaşların stres atması ve eğlenmesi amacıyla düzenlenecek olan organizasyon, 10 Ağustos Çarşamba günü Pazarcık İlçe Stadyumu’nda yapılacak. 20.00’de start alacak olan ve 24.00’e kadar devam edecek etkinlik, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayacak. Protokol konuşmalarıyla devam edecek olan organizasyonun program akışı şu şekilde olacak:

  • Sporcuların sahneye çıkışı ve fotoğraf çekimi
  • Asil Haskaya’nın sahne alması
  • Gaziantep Barak Folklör ekibi gösterisi
  • Cemile Sönmez’in sahne alması
  • Kapanış

Düzenlenecek organizasyona ilişkin gazetemize açıklamalarda bulunan Pazarcık Aksu Spor Kulüp Başkanı Hüseyin Şahin Bozdağ, “Biz Pazarcık ilçemizi temsil eden bir kulübüz. İlçemizin mutluluğu bizim mutluluğumuz, sevinci bizim sevincimiz, hüznü bizim hüznümüz.  O yüzden ilçemizde Halk Konseri şeklinde bir organizasyon düzenlemek istedik. Birbirinden özel gösterilerin ve dinletilerin yer alacağı organizasyonumuza tüm kent halkını davet ediyorum. İnşallah herkesin eğelendiği güzel bir etkinlik olur” dedi.

Haber: Abdulsamet İspir

Didem Kayabaşı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER