Kurulduğu günden beri sporun yanı sıra sosyal aktivitelerle de gündeme gelen Ottoman MSK etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor.

Ottoman Motor Sporları Kulübü olarak Toplum ve Ruh sağlığı birimi ile ortaklaşa gerçekleştirilen piknikte her bireyin topluma kazandırılması için kolları sıvadı.

Ottoman MSK Başkanı Mehmet Ahsen Gürpınar kuruldukları günden beri sadece sporla ilgilenmediklerini bir nebze de olsa şehrin tanıtımına ağırlık vererek sosyal sorumluluk kapsamında birtakım faaliyetler düzenlediklerini ifade ederek: "Şehrimizin tanıtımı ve Offroad sporunun sevdirilmesinin yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleri ile halkımıza hizmet vermeye azami ölçüde gayret gösteriyoruz. Birlikten güç doğar mantalitesi ile her kesime eşit mesafede sosyal projelerin genelinin içinde bulunuyoruz" dedi.

Ottoman Msk Genel Sekreteri Oğuz Bağrıaçık ise Fırnız'da gerçekleştirilen piknikte sosyal sorumluluk adına çok güzel gelişmeler yaşandığına dikkat çekerek bu tür faaliyetlere devam edeceklerini söyledi. Genel Sekreter Bağrıaçık: “Daha öncede belirttiğimiz gibi biz sadece lüks ve pahalı araçlara binerek spor yapan insanlar olarak anılmak istemiyoruz. Hem offroad sporunu sevdirmek, halkımıza anlatmak hem de bir nebze de olsa şehrimiz Kahramanmaraş'ın adını değişik organizasyonlarla duyurmak istiyoruz. Bunun gibi benzer faaliyetlerimiz ilerleyen günlerde de devam edecek” diye konuştu. Haber Merkezi