Muharrem ayı dolayısıyla birlik ve beraberliği artırmak için kentin birçok noktasında STK’lar ve yerel yönetimler tarafından aşure kazanları kaynatılırken, bu kervana birçok sosyal etkinliğe imza atan Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) de katıldı. Şube Başkanı Serdar Salih Çiçekçi riyasetinde MÜSİAD Konağında gerçekleştirilen etkinlikte aşure kazanının üzerine Hindistan cevizi ile MÜSAD yazıldı. Lezzetiyle ağızları tatlandıran aşureyi AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ve protokol üyeleri dağıtırken ortaya birlik ve beraberliğin hâkim olduğu görüntüler çıktı. Etkinliğe; AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal’ın yanı sıra Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan, MÜSİAD Şube Başkanı Serdar Salih Çiçekçi, Genç MÜSİAD Şube Başkanı Harun Kılıç, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Emin Terzioğlu, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Kültür ve Turizm İl Müdürü Seydihan Küçükdağlı, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu ile vatandaşlar katıldı.

KATILIMCILARA TEŞEKKÜR EDİYORUM

DEVEBOYNU, CEP TELEFONUNDAKİ TAKSİT KISITLAMASININ 15 BİN TL OLMASINI İSTEDİ DEVEBOYNU, CEP TELEFONUNDAKİ TAKSİT KISITLAMASININ 15 BİN TL OLMASINI İSTEDİ

Düzenledikleri aşure programına ilişkin konuşan MÜSİAD Şube Başkanı Serdar Salih Çiçekçi, “Karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü duygularının hâkim olduğu, birlik ve beraberliğimizin pekişerek daha da güçlendiği, sosyal dayanışmanın arttığı, fert ve toplum hayatımızda özel bir yere sahip Aşure gününü kutluyorum. MÜSİAD olarak aşure ikramımızı yaptık. Bu mübarek ayın şehrimize, ülkemize ve İslam Alemi’ne hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu arada bizleri yalnız bırakmayıp programımıza katılan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.
 

Haber: Abdulsamet İspir