MHP’nin ilçe başkanı Satıcı ve yönetimi; Bertiz Boyalı, Hacı Eyüplü, Bahçeli ve Yeni Pınar mahallelerinde bir düzine ziyaret gerçekleştirdi.

Boyalı Mahallesi Muhtarı  Eyüp Çavdar’ın babası Bilal Çavdar için okutulan Mevlid programına katılan MHP Dulkadiroğlu İlçe yönetimi; partileri adına baş sağlığı dileklerinde bulundular.

WhatsApp Image 2022-11-07 at 09.06.07 (2)MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı ve yönetimi Boyalı Mahallesi’nde;

Dulkadiroğlu Muhtarlar Derneği Başkanı Kanuni Mahallesi Muhtarı Resul Arslanhan,

Kahramanmaraş’ta 2013 model araç icradan satılık Kahramanmaraş’ta 2013 model araç icradan satılık

Aslanbey Mahalle İhsan Bertiz, Duraklı Mahalle Muhtarı, Mustafa Kar, Yavuz Selim Mahalle Muhtarı Hasan Yorulmaz, Çatma Yayla Mahalle Muhtarı Ali Özen ve Bayazıtlı Mahalle Muhtarı Ahmet Bolat ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.WhatsApp Image 2022-11-07 at 09.06.06

MHP Dulkadiroğlu İlçe Teşkilatı, mahalle muhtarlarının yanı sıra mahalle sakinleriyle bir araya gelerek gündem üzerine sohbetler gerçekleştirdi.

Cumhur İttifakı icraatlarını halka anlatan MHP’li Başkan Satıcı; “Bilge liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in emirleri  ve partimizin sosyal politikaları çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. MHP olarak halkımızın yanındayız. Halkımızın sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz. Cumhur İttifakı olarak halkımızın görüş ve önerilerini alıyor, yetkili mercilerimizle paylaşıyoruz. Düğünde, nişanda, bağ bozumunda, şıra yapımında olduğu gibi cenazede, mevlid de halkımızın yanındayız. Muhtarlarımızla sürekli olarak iletişim halindeyiz. MHP Dulkadiroğlu olarak halkımız ve devletimiz için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.WhatsApp Image 2022-11-07 at 09.06.07WhatsApp Image 2022-11-07 at 09.06.07 (1)