Sahipliğini Kahramanmaraşlı iş insanı Arslan Deveboynu’nun yaptığı DEKA Müzik yapımcılık müzik dünyasına yeni eserler kazandırmaya devam ediyor. DEKA Müzik ile sanat hayatına 2003 yılında çıkardığı ‘Küstüm’ adlı albümüyle başlayan ve milyonlarca kişinin gönlünde taht kurarak sevgisini kazanan ünlü sanatçı Latif Doğan, ‘Bana ne’ şarkısı ile bir kez daha sevenleriyle buluştu. Müziğe 9 yaşında bir düğünde şarkı söyleyerek başlayan ve müziği hayatından çıkarmayan Sanatçı Latif Doğan, yeni bir şaheserle müzikseverleri mest ediyor. Ortaya çıkardığı şarkılarla gönüllerde taht kurmaya devam eden Doğan, ölümsüz eserlerine bir yenisini daha ekledi. Dijital medyada kısa zaman içerisinde büyük ses getiren şarkı, müzikseverler tarafından büyük beğeni topladı. Şarkının sözlerini Mücahit Aslan, Cemal Karataş ve Latif Doğan yazdı. Mücahit Aslan ve Cemal Karataş’ın müziğini yaptığı şarkının klip yönetmenliğini ise Turgay Ceylaner yaptı. Şarkının müzik yönetmenliğini ise Fatih Doğaner yaparken dağıtıcılığını ise DEKA Müzik Yapımcılık üstlendi. Şarkı, DEKA Müzik Youtube kanalında yayınlandı ve kısa zaman içerisinde binlerce kez tıklandı.

Adıyaman’da arsa icradan satılık Adıyaman’da arsa icradan satılık

BU HİKÂYELER İÇİN BU DUYGULARI YAŞAYANLAR İÇİN ‘BANA NE’ DEDİK

Sanatçı Latif Doğan, yeni eseri “Bana ne” ile ilgili şunları söyledi: “Bu şarkıyı Ahmet Güder Bey önerdi. Şarkının sözlerini Mücahit Aslan ve Cemal Karataş yazdı. Sözler onlara ait, ben de sözlere ekleme yaptım. Eser üçümüzün oldu, üçümüzde çok beğendik, etkilendik. Şarkıda,  ‘Eşarbını yan bağlama’ şarkısının ambiyansı gibi bir ambiyans oluştu. Çünkü iki şarkının da sözleri de birbirine benzer, aynı duyguları taşıyan sözleri bünyesinde barındırıyor. Şarkıdan dolayı güzel tepkiler aldık, ‘Şarkıda söyleyemediğimiz kelimeleri, söylemediğimiz cümleleri söylemişsiniz’ diyenler oldu. Her insanın hayatında yaşamış olduğu bir aşk hikâyesi vardır. Bizde, bu hikâyeler için bu duyguları yaşayanlar için ‘Bana ne’ dedik. Hem kendi duygularımız için hem de bu duyguya sahip olanların duygularını dışa vurduk desek yeridir.”  

YENİ ESERLER YOLDA!

Müzikseverlere yeni eserler için de müjde veren Doğan son olarak, “3 klip birden çektik, ilk olarak ‘Bana ne’ eserini yayınlandık. Bir düetimiz var o da yakın zamanda yayınlanacak. Bunların haricinde bir de ‘Mezarlıktan hiç farkım yok’ eserimiz var. Bunlarda arka arkaya DEKA Müzik aracılığıyla müzikseverlerle buluşacak. Şarkımız, kısa zaman içerisinde en çok beğenilen şarkılar arasına girdi. İnsanlar Latif Doğan’ı ‘Küstüm’ şarkısıyla tanıyabilir. DEKA Müzik ile biz bu yola oyun havası ile çıktık. ‘Küstüm’ şarkısından önce, ‘Kurtulan gitsin’ ve ‘Eşarbını yan bağlama’ eserlerimiz vardı. ‘Küstüm’ şarkısıyla da halk bizi bağrına bastı, ‘Yar gelecek’ şarkısıyla da sevdi. Her yaptığımız albümde ve yaptığımız her şarkıda bizi çok sevdiler, bizde onları çok sevdik. 20 yıllık süre zarfında hiçbir zaman sevgileri eksik olmadı, bizimde onlara karşı sevgimiz eksik olmadı. Her yaptığımız eserde bizleri destekleyen, bizlere güzel dileklerini ileten herkese çok teşekkür ediyoruz. Tüm Türk halkına en derin saygılarımı sunuyorum. Sosyal medyadan bizlere güzel dileklerini ileten herkese de çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2023-01-16 at 16.38.27

Haber: Ömer Harmankaya