banner263

Kahramanmaraş'ın uçak çilesi bitmiyor

Kahramanmaraş-Ankara seferini yapacak olan Türk Hava Yollarına (THY) ait uçak, 2 gün üst üste kalkış Kahramanmaraş’tan yapamadı. Yeterli yolcu sayısına ulaşılamaması nedeniyle iptal edildiği iddia edilen sefer, Kahramanmaraş havalimanına olan güveni bir kez daha sarstı.

Kahramanmaraş'ın uçak çilesi bitmiyor

Daha önce sık sık ILS cihazının arıza vermesi nedeniyle Kahramanmaraş Havalimanına iniş gerçekleştiremeyen uçaklara kalkış yapamayan uçaklar da eklenmeye devam ediyor. Bu çerçevede son olarak dün ve bugün saat 16.55'te kalkış yapması beklenen Türk Hava Yollarına ait Kahramanmaraş-Ankara uçağı kalkış yapamadı. Yeterli yolcu sayısına ulaşılamaması nedeniyle iptal edildiği öne sürülen sefer, yolcuların mağduriyet yaşamasına sebep oldu.  

GAZİANTEP’E YÖNELİYOR, KAHRAMANMARAŞ KAYBEDİYOR!

Kahramanmaraş halkının mustarip olduğu konuların en başında gelen kent Havalimanı’ndan yine olumsuz haber gelmesi Kahramanmaraş’a olan güveni bir kez daha ayaklar altına alırken, bu tür sorunları gören insanlar, Kahramanmaraş havalimanına güvenemediği için Gaziantep’e yöneliyor. Havalimanı’nın artık sorunsuz bir şekilde çalışmasını talep eden kent halkı yetkililerin bu konunun üzerine daha fazla düşmesini talep ediyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2022, 13:14

Furkan Karayılan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER