Gençlik Buluşması’nda öğrenciler unutulmaz bir gece yaşattı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Vokal Sanat Atölyesi tarafından düzenlenen ‘Gençlik Buluşması’ programına gençler yoğun ilgi gösterdi.

Gençlerin her zaman yanında olduğunu düzenlediği etkinliklerle gösteren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, fotoğrafçılıktan ebru sanatına, ney kursundan ahşap boyamaya, resimden müziğe kadar tüm sanatsal faaliyetlere yönelik eğitim veren Vokal Sanat Atöyesi ile birlikte güzel bir etkinliğe imza attı. ‘Gençlik Buluşması’ adı altında Yedi Güzel Adam Edebiyat Müzesinde gerçekleştirilen etkinlikte Vokal Sanat Atölyesinde keman, piyano, gitar, yan flüt, bateri gibi enstrümanların eğitimini alan öğrenciler göz dolduran bir performans sergiledi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gecede katılımcılara unutulmaz bir akşam yaşatan öğrenciler, program sonunda ise sertifikalarını aldı.   

 ÖĞRENCİLERİMİZ BECERİLERİNİ ORTAYA KOYDU

Etkinliğe ilişkin konuşan Keman Öğretmeni Figen Kozanoğlu, “Vokal Sanat Atölyesi daha önceden hazırladığı öğrencilerin performans gecesidir. Vokal Sanat Atölyesi eğitim gören öğrenciler bir yıllık eğitimin ardından performanslarını sergilediler. Burada keman, piyano, gitar, yan flüt, bateri gibi enstrümanlarla eğitim alan öğrencilerimiz becerilerini ortaya koydu. Vokal Sanat Atölyesi olarak sanata ve eğitime devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Haber: Abdulsamet İspir

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2022, 15:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER