banner287

Dizibüyük’ten Genç Yeşilay’a anlamlı ziyaret

Gençlik gelişim Hareketi Derneği Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Dizibüyük, Genç Yeşilay Derneği Kahramanmaraş İl Başkanı Orhan Deniz Selağzı’nı makamında ziyaret etti.

Dizibüyük’ten Genç Yeşilay’a anlamlı ziyaret

“Gelecek gençlerle şekillenecek” adlı platform çerçevesinde çalışmalarına devam eden Gençlik Gelişim Hareketi Başkanı Mustafa Dizibüyük, Genç Yeşilay İl Başkanı Orhan Deniz Selağzı ile bir araya geldi. Gençleri kötü alışkanlıklardan kurtarmak ve uzaklaştırmak gibi birçok konuda karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Mustafa Dizibüyük, bundan sonraki günlerde Genç Yeşilay ile Gençlik Gelişim Hareketi Derneği’nin ortak projelerle bir arada olacağını belirtti.  

TOPLUMA DAHA YARARLI GENÇLER KAZANDIRMAK İSTİYORUZ

Dizibüyük, “Her zaman ifade ettiğim gibi ülkemizin genç dinamik akıllı sağlıklı ve her zaman pozitif enerjili gençlere ihtiyacı var. Genç Yeşilay Derneği ile ortak proje oluşturarak topluma daha yararlı gençler kazandırmak istiyoruz. Gençlerimizin hem ekonomik, işsizlik, eğitim, sosyal haklar gibi birçok sorunları var, gelecekte daha iyi bir ülke hayal etmek için gençlere her alanda fırsat tanınması gerekiyor. Gençlik gelişim Hareketi Derneğinin temel amaçlarının bir tanesi de gençlerin sorunları her platformda dile getirmek ve sorunlarına çözüm aramaktır. Ben inanıyorum ki bir sonraki dönemlerde gençler ülke yönetim de söz sahibi olacak ve ülkemize yararlı işler kazandıracak projeler oluşturacak, Z kuşağı diye adlandırılan biz gençlerden oluşmasını temenni ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Haber: Ömer Harmankaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER