banner287

Koray Aydın, Kahramanmaraş’a geliyor

İyi Parti Siyasi İşler Başkanı Ankara Milletvekili Koray Aydın, Toplu Üye Katılım Töreni Mahalle ve Sandık Başkanları Toplantısına katılmak üzere yarın Kahramanmaraş’a gelecek.

Koray Aydın, Kahramanmaraş’a geliyor

Anket sonuçlarındaki oy artışlarıyla son dönemin en çok konuşulan partilerinden olan İyi Parti, Kahramanmaraş’ta da üye sayısını her geçen gün artırıyor. Bu çerçevede Kahramanmaraş’ta 5 bin kişi daha İyi Parti safına geçmesi nedeniyle Kahramanmaraş İl Başkanlığında ve Elbistan’da Toplu Üye Katılım Töreni ile Mahalle ve Sandık Başkanları Toplantısı düzenlenecek. İyi Parti Kahramanmaraş teşkilatı için gövde gösterisi olarak nitelendirilen bu önemli organizasyona İyi Parti Siyasi İşler Başkanı Ankara Milletvekili Koray Aydın da iştirak edecek.

Aydın, Kahramanmaraş programı kapsamında ilk olarak Elbistan’a hareket edecek ve burada saat 12:00’de gerçekleştirilecek törene katılacak. Aydın, daha sonra şehir merkezine gelerek saat 17.00’de İl Başkanlığında düzenlenecek olan Toplu Üye Katılım Töreni, Mahalle ve Sandık Başkanları Toplantısına katılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER