banner263

Kar dalgası Kahramanmaraş’ı bırakmıyor! Bu bölgede yaşayanlar dikkat

Kahramanmaraş Valiliği'nden yapılan 'Meteorolojik uyarı' da bugün akşam ve gece saatlerinden itibaren yoğun kar yağışının il genelinde ve ilçelerde gece boyunca etkili olmasının beklendiği vurgulandı. Valilik, vatandaşları buzlanma ve don olaylarına karşı uyardı.

Kar dalgası Kahramanmaraş’ı bırakmıyor! Bu bölgede yaşayanlar dikkat

Kar dalgası Kahramanmaraş'ı bırakmıyor. Yeni kar dalgasına ilişkin önemli uyarı Kahramanmaraş Valiliği’nden geldi. Kahramanmaraş Valiliği’nden yapılan 'Meteorolojik uyarı' da bugün akşam ve gece saatlerinden itibaren yoğun kar yağışının il genelinde gece boyunca etkili olmasının beklendiği vurgulandı. Aşırı soğuk hava ve yoğun kar yağışı nedeniyle vatandaşlara uyarılarda bulunan Kahramanmaraş Valiliği, mümkün olduğu kadar özel araçlar yerine toplu ulaşım araçlarının tercih edilmesine dikkat çekti.

İşte Kahramanmaraş Valiliği’nin o uyarısı;

Kahramanmaraş Manşet Gazetesi’nde yayımlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları DEKA Medya Grup A.Ş.'ye aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Aksi halde yasal yollara başvurulacaktır.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2022, 15:36

Ahmet Güneçıkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER