banner263

Kahramanmaraş bayramlaştı

Kahramanmaraş’ta protokol ve halk Ramazan Bayramı öncesi Arife gününde Kahramanmaraş Valiliği Mahmut Bakır Parkı’nda bayramlaştı.

Her yıl düzenlenerek geleneksel hale gelen bayramlaşma töreni bu yıl da Kahramanmaraş Valiliği tarafından gerçekleştirildi. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği bayramlaşma töreninde, kent halkıyla protokol bir araya geldi. 

Kahramanmaraş Valiliği Mahmut Bakır Parkı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine katılım oldukça fazla oldu. Bayramlaşma törenine AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, 54. Dönem Milli Eğitim Bakanı Mehmet Sağlam, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet Özdemir, Habibe Öçal, Mehmet Cihat Sezal MHP Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, CHP Kahramanmaraş İl Teşkilatı, Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, eski milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, siyasi parti il ve ilçe başkanları, diğer protokol mensupları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2022, 13:37

Abdulsamet İspir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER