İnşaat Mühendisleri iftarda bir araya geldi!

Türk Mühendis ve Mimarlar Odaları Birliği’ne (TMMOB) bağlı İnşaat Mühendisleri Odası Kahramanmaraş İl Temsilciliği, kentteki İnşaat Mühendislerini iftar yemeğinde bir araya getirdi.

İnşaat Mühendisleri iftarda bir araya geldi!

Bin 100 üyesi ile Kahramanmaraş’ın en büyük meslek örgütü olan ve temsil ettikleri mesleğin gelişmesi, meslek mensuplarının yetki ve çıkarlarını korumak bakımından gerekli görülen tüm çalışmaları yapan TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kahramanmaraş İl Temsilciliği, Ramazan ayı dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Pınarbaşı Çınaraltı Restaurant’ta gerçekleştirilen iftar programına İnşaat Mühendisleri büyük ilgi gösterirken, Ramazan’ın manevi ikliminin yoğun bir şekilde hissedildiği programda ayrıca pandemide hayatını kaybeden meslek büyükleri anıldı.

MESLEKTAŞLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Programda bir konuşmaya yapan İnşaat Mühendisleri Odası Kahramanmaraş İl Temsilcisi Ökkeş Buğra Dalkıran, tüm meslektaşlarının ve İslam Âleminin Ramazan ayını kutladı. Kahramanmaraş’ın bin 100 üyesi ile en büyük meslek örgütü olan İnşaat Mühendisleri Odası’nın artık şube olması yolunda engeli olmaması gerektiğine dikkat çeken ve bu noktada yaptıkları çalışmaya vurgu yapan Dalkıran, konuşmasında şunları söyledi: “Malum iki yıldır pandemiden dolayı iftar sofralarında bir araya gelemedik. Kısmet bugüne oldu. Bugün bir arada olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bizler Yönetim Kurulu olarak meslektaşlarımızın her zaman yanındayız ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, program sonunda uzun süredir mesleğin içerisinde olan emektarlara plaket takdim edildi.

Haber: Abdulsamet İspir

Furkan Karayılan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER