banner263

Gelecek Partisi Kahramanmaraş’ta üye kayıtlarına hız verdi

Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığı, kurdukları stantla vatandaşların partiye üye kayıtlarını gerçekleştiriyor. İl Başkanı Muharrem Çevik, Partilerinin Kahramanmaraş’ta günden güne büyüdüğünü söyledi.

Gelecek Partisi Kahramanmaraş’ta üye kayıtlarına hız verdi

2023 yılında yapılması planlanan seçimler öncesi siyasi partiler saha çalışmalarına hız verirken bir yandan da partilerine yeni isim kazandırmak için yoğun mesai harcıyorlar. Bu kapsamda Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığı Partinin üye sayısını arttırmak için stant kurdu. Demokrasi meydanına kurulan stantta Gelecek Partisi İl Başkanı Muharrem Çevik, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Latif Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, vatandaşları partilerine üye yapıyor.

‘TÜM VATANDAŞLARIMIZI PARTİMİZE ÜYE OLMAYA DAVET EDİYORUM’

Gelecek Partisi olarak Kahramanmaraş’ta her geçen gün üye sayısını arttırdıklarını ifade eden İl Başkanı Çevik, “Toplumun bütün katmanlarını kucaklayıp, ortak aklı kullanarak, hep beraber sorunlarımızı köklü çözümlere kavuşturmak şiarıyla çıktığımız bu kutlu yolculukta, emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz. Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığı olarak sahada hem gönülleri fethediyoruz hem de stant çalışmaları ile üye sayımızı arttırıyoruz. Biz Gelecek Partisi olarak kentte çok güzel geri dönüşümler ve destekler alıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı partimize üye olmaya davet ediyorum” dedi.

‘CUMHURİYET TARİHİNİN EN DERİN KRİZİNİ YAŞIYORUZ’

Son aylarda yaşanan pahalılıktan yakınan Çevik, Ülkenin her geçen gün artan sorunları karşısında vatandaşların hayatının adeta bir çileye dönüştüğüne dikkat çekti. Çevik, “Sık sık esnaf ve ev ziyaretlerinin yanı sıra, STK’lar ile de bir araya gelip, görüş alışverişinde bulunuyoruz. Gerçekten vahim bir tablo var karşımızda. Cumhuriyet tarihinin en derin krizini yaşıyoruz. Nereye el atsanız, adeta elinizde kalacak bir duruma geldi. Millet olarak bir korku tünelinden geçiyor gibiyiz. Sürekli artan maliyetler nedeniyle, hayat pahalılığı korkunç boyutlara ulaşmış durumda. İşsizler ordusuna her geçen yıl yenileri ekleniyor. Üstelik işsiz vatandaşlarımızın arasında, üniversite mezunlarının sayısı giderek artıyor. Eğitim konusu adeta ‘yaz-boz’ tahtasına döndürüldü. Sağlıkta yaşanan sorunlar, vahim boyutlara ulaştı. Hayatın her alanında yaşadığımız devasa sorunlar, çözüm bulmak bir yana, maalesef her geçen yıl daha da artarak, kronik bir hal almaktadır. Ancak henüz ortada somut bir çözüm önerisi bile yok. Dolar ve Euro başta olmak üzere, yabancı para birimleri karşısında sürekli değer kaybeden paramızın bu durumu ise, bizlere zam ve hayat pahalılığı olarak geri dönmekte. Bu gidişle hiper enflasyonlu günleri de görecek olmanın endişesini yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Haber: Burhan Karagöz

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2022, 10:42

Abdulsamet İspir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER