banner287

Final Eğitim Kurumlarından YKS Başarısı! Türkiye 12.’si ve il birincisi çıkardılar

Final Eğitim Kurumları, Kahramanmaraş’ta YKS’de Türkiye 12.’si ve il birincisi çıkarttı. Yaşadıkları gururu dile getiren Final Eğitim Kurumları İl Sorumlusu İbrahim Gülsu, “Ayrıca kurumumuz ilk yirmi binde, değişik puan türlerinde elli iki derece çıkartılmıştır” dedi.

Final Eğitim Kurumlarından YKS Başarısı! Türkiye 12.’si ve il birincisi çıkardılar

Final Eğitim Kurumları İl Sorumlusu İbrahim Gülsu, 2022 YKS’de ortaya koydukları başarıyı kamuoyuna duyurmak için bir basın toplantısı düzenledi. Gülsu, yaptığı basın toplantısında Final Eğitim Kurumlarının 42 yıldır ülke eğitimine katkı bulunduğunu ve yetiştirdiği milyonlarca öğrencisiyle bugün ülkesine hizmet eden bir marka kurum olduğunu ifade etti.

Kahramanmaraş’ta ise 25 yıldır okul ve kurs olarak eğitim hizmetine devam ettiklerini anlatan Gülsu, “Bugün; okul, kurs, etüt merkezi adıyla ülkemizin her tarafında fedakârca çalışan yüzlerce kurumumuz, çocuklarımızı geleceğe hazırlamanın gururunu yaşıyor” dedi.

BU YIL TÜRKİYE 12.’Sİ VE İL BİRİNCİSİNİ ÇIKARMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

Konuşmasının devamında 2022 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sınavı sonuçlarına göre, Türkiye 12.’si ve birde il birincisi çıkardıklarını kaydeden İbrahim Gülsu, “Final, başarının tesadüf olmadığına; çalışmanın, izlemenin başarı getirdiğine inanan bir kurum. Bu inançla, Kahramanmaraş’ta öğrencilerini geleceğe hazırlamada hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan bir Anadolu markası. İlimizde yirmi beş yıldır var olmamız kurumsallaştığımızın bir göstergesidir. Bu süre içerisinde Kahramanmaraş’ta da Türkiye 3.’sü,  TYT il birincilikleri ve yüzlerce derece çıkarttık. Bugün de Türkiye 12.’si ve il birincisini çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca ilk yirmi binde, değişik puan türlerinde elli iki derece çıkartılmıştır” şeklinde konuştu.

BU BAŞARIYA KATKIDA BULUNANLARA TEŞEKKÜR EDERİZ

Gülsu, konuşmasını şu şekilde tamamladı: “Bu mutluluğu bize yaşatan Mehmet Eren Şahin’e, Mehmet Eren’in yetişmesinde katkısı olan; özellikle annemize, babamıza; ilkokuldan itibaren çocuğumuza emeği geçen öğretmenlere, sınava hazırlık sürecinde bu başarıya katkıda bulunan Final Vip ekibindeki değerli idarecilerimize, öğretmenlerimize ve rehberlik servisimize teşekkür ederiz. Mehmet Eren kardeşimize de eğitim hayatında, iş hayatında başarılar dileriz. Özellikle de ailesine, çevresine, ilimize ve bize bu mutluluğu yaşattığı için Eren’e teşekkür ederiz.”

Haber Merkezi

Abdulsamet İspir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER