banner263

Esnaf Odaları Birliğinden Ankara çıkarması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ankara’da Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlikleri ile Kooperatifçilik yöneticileri onuruna düzenlemiş olduğu iftar programına katılan Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KMESOB) Başkanı Ahmet Kuybu ve Yönetimi, başta Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci olmak üzere birçok isme nezaket ziyaretinde bulundu.

Esnaf Odaları Birliğinden Ankara çıkarması


 

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KMESOB) Başkanı Ahmet Kuybu, Birlik Başkan Vekili ve Bakkallar Bayiler ve Şekerciler Odası Başkanı Şeref Özsoy, Fırıncılar Odası Başkanı Erol Güneş, Terziler Odası Başkanı Muhlis Akkurt, Kasaplar Odası Başkanı Mehmet Uyduran, Marangozlar Odası Başkanı Enver Çelebi; Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen 'Esnaf ve Sanatkârlar ile İftar Programı’na katılmak üzere Başkente gitti. Ankara’da olmayı fırsat bilen Başkan Kuybu ve Esnaf Oda Başkanları, burada üst kademede görev yapan isimlere istişare ve nezaket ziyareti gerçekleştirdi. İlk olarak geçtiğimiz ay Tarım ve Orman Bakanlığı koltuğuna oturan Kahramanmaraşlı Prof. Dr. Vahit Kirişci’yi ziyaret eden heyet, daha sonra Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Nihat Pakdil, Tarım ve Orman Bakan Yardımcılığı Özel Kalem Müdür vekili Semih Tekinşen, Esnaf Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Ekonomi ve Proje Yönetimi Daire Başkanı Dr. Hasan Gezginç ile bir araya geldi.

Sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyaretlerde Kahramanmaraş’a ve kent esnafına fayda sağlayacak konular ele alındı. Ziyaretlerin ardından ise Başkan Ahmet Kuybu, Türk siyasetçi kimliğinin en önemli liderlilerinden olan Merhum Alparslan Türkeş ve Muhsin Yazıcıoğlu'nu mezarı başında ziyaret etti.

Haber: Abdulsamet İspir

Furkan Karayılan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER