Çiftçi ve İpbüken’den gazetemize ziyaret!

İyi Parti Kahramanmaraş İl Kadın Politikaları Başkanı Ayla Çiftçi ve Sivil Toplum Kuruluşları ve Sendikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Süleyman İpbüken, gazetemize nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Çiftçi ve İpbüken’den gazetemize ziyaret!

Kent genelindeki siyasi çalışmalarına dur durak bilmeden devam eden İyi Parti Kahramanmaraş Teşkilatı, sahadaki ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. Bu kapsamda Kahramanmaraş İl Kadın Politikaları Başkanı Avukat Çiğdem Kekeç’in şehir dışına taşınmasından dolayı başkanlığı bırakmasının ardından bir süre önce göreve getirilen Ayla Çiftçi ile Sivil Toplum Kuruluşları ve Sendikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Süleyman İpbüken, gazetemize bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Çiftçi ve İpbüken’i Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mahmut Beyaz karşıladı. Oldukça hoş bir atmosfer eşliğinde gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuldu. Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Mahmut Beyaz, nazik ziyaretinden ötürü Çiftçi ve İpbüken’e teşekkür etti.

YEREL BASIN ŞEHRİN GELİŞİMİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Ziyaret sırasında konuşan Çiftçi ve İpbüken, kent basınını her zaman önemsediklerine vurgu yaparak, “Yerel basın şehrin gelişimi için çok önemli. Biz basının kamusal bir görev yaptığını biliyoruz. İYİ Parti olarak basınla olan ilişkilerimizi her zaman iyi tutmaya çalışıyoruz. İnşallah bundan sonrada herhangi bir sorun yaşamadan çalışmalarımızı yürüteceğiz” dedi.

Ziyaret sonrası Çiftçi ve İpbüken, gazetemiz ekibiyle toplu fotoğraf çektirdi.

Abdulsamet İSPİR

Furkan Karayılan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER