Vali Ömer Faruk Coşkun’dan Pazarcık ve Çağlayancerit’e çıkarma

Kahramanmaraş’ın ilçelerine sık sık ziyaretler düzenleyerek, çalışmaları yerinde inceleyen ve ziyaretlerde bulunan Vali Ömer Faruk Coşkun, bu kez ise Pazarcık ve Çağlayancerit’e çıkarma yaptı.

Vali Ömer Faruk Coşkun’dan Pazarcık ve Çağlayancerit’e çıkarma

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, ilçe ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Sık sık ilçelere ziyaretler düzenleyen ve çalışmaları yerinde inceleyen Vali Coşkun, Pazarcık ve Çağlayancerit’te de de uğramadık yer bırakmadı. Vali Coşkun ziyaretlerinde büyük ilgi gördü.

VALİ COŞKUN’UN İLK DURAĞI PAZARCIK OLDU

Vali Ömer Faruk Coşkun,  Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Serdar Kartal ile birlikte ilk olarak Pazarcık İlçesini ziyaret etti.

Vali Coşkun ve Daire Başkanı Kartal, ilk olarak yapımı biten Pazarcık Hükümet Konağı’nda incelemelerde bulunarak Hükümet Konağının son durumuyla ilgili Kaymakam Mustafa Hamit Kıyıcı ve yetkililerden bilgiler aldı.

İncelemelerin ardından Pazarcık Kaymakamlığı’nı da ziyaret eden Vali Coşkun, Pazarcık Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Mustafa Hamit Kıyıcı’ya hayırlı olsun dileklerini ileterek Pazarcık’a hayırlı hizmetlere vesile olması temennisinde bulundu.

Vali Coşkun ziyarette, Kaymakam Mustafa Hamit Kıyıcı’dan, ilçenin genel durumu ve tüm hizmet alanları hakkında bilgiler aldı.

Vali Coşkun, inceleme ve ziyaretlerin ardından vatandaşlarla da selamlaşıp bir süre hasbihal etti.

VALİ COŞKUN’UN ÇAĞLAYANCERİT’TE UĞRAMADIĞI NOKTA KALMADI

Vali Ömer Faruk Coşkun ardından beraberindeki Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Serdar Kartal ile Çağlayancerit’e geçti.

Vali Coşkun ve Daire Başkanı Kartal, yapımı devam eden Çağlayancerit Hükümet Konağı’nda incelemelerde bulunarak inşaatın son durumuyla ilgili Kaymakam Talha Battal ve yetkililerden bilgiler aldı.

İncelemelerin ardından Çağlayancerit Kaymakamlığı’nı da ziyaret eden Vali Coşkun, Çağlayancerit Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Talha Battal’a yeni görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Vali Ömer Faruk Coşkun ziyarette, Kaymakam Talha Battal’dan ilçenin genel durumu hakkında bilgiler alarak yapılacak kamu hizmetlerinde birlikte gayret gösterileceğini belirtti.

İnceleme ve ziyaretlerin ardından Vali Coşkun, Çağlayancerit Polis Merkezi, Çağlayancerit polis uygulama ve Akçalar jandarma uygulama noktalarını da ziyaret ederek, emniyet ve jandarma personelleriyle bir süre hasbihal edip çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Vali Coşkun ayrıca, yol çalışması yapan Karayolları ekiplerini de ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler alıp bölgedeki vatandaşlarla selamlaştı.

Ahmet Güneçıkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER