Başkan Güngör’den Aydın’a Ziyaret

Göksun Belediye Başkanı Aydın’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Başkan Güngör, “Bugün Göksun’un kıymetli Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Tekrar kendilerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim tüm hastalarımıza şifa versin inşallah” dedi.

Başkan Güngör’den Aydın’a Ziyaret

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’ı ziyaret etti. Geçirdiği ameliyat sonrası göreve başladığı ilk günde Aydın’ı yalnız bırakmayan Başkan Güngör, “Bugün Göksun’un kıymetli Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Tekrar kendilerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İnşallah önümüzdeki süreçte de hep birlikte şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Rabbim tüm hastalarımıza şifa versin inşallah” ifadelerini kullandı. Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’da nazik ziyaretleri için Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2022, 17:43

Furkan Karayılan

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali güzel
ali güzel - 4 hafta Önce

Sayın Başkanım :
Kahramanmaraş'ta Merkez belediyelere sesleniyorum.; kimin görevi ise Demokrasi meydanı ŞEKERCİ AHMET yaya yolunu sabah saatlerinde dükkanından enaz 5 metreye kadar bir dolap ile kapatıyor. niye müdahale edilmiyor. her gün yazıyorum hangi belediyenin görev alanı ise hiç buradan yorumları okumuyorlarmı; 01.04.2022 6-7 mt. işgal devam ediyor. 22.04.2022

SIRADAKİ HABER