banner263

18 yıldır minicik iş yerinde yaptığı ticaretle evini geçindiriyor! 

Kahramanmaraş’ta 18 yıldır 2,4 metrekarelik iş yerinde yaptığı satışla evini geçindiren Erdal Yenisoğan, iş yerinin insanları şaşırttığını ifade ederek, “Bence burada iş yapmak büyük bir başarı!” dedi.

18 yıldır minicik iş yerinde yaptığı ticaretle evini geçindiriyor! 


 

Kahramanmaraş’ın en büyük iş merkezlerinden biri olan Selçuk Sitesi’nde 18 yıldır esnaflık yapan 47 yaşındaki Erdal Yenisoğan, 2,4 metrekarelik minik iş yeriyle adeta dikkatleri üzerine çekiyor. Minik iş yerinde başta kumanda olmak üzere elektroniğe dair her şeyin satışını yapan Yenisoğan, iş yerinin insanları şaşırttığını ve büyük ilgi topladığını belirtiyor.

BENCE BURADA İŞ YAPMAK BÜYÜK BİR BAŞARI!

İnsanlardan ‘Bu kadarcık iş yerinde nasıl çalışıyorsun’ diye sorular aldığını da söyleyen Yenisoğan, konuşmasının devamında şunları söyledi: “2,4 metrekarelik iş yerimde kumandandan elektrik malzemesine, süpürge malzemesinden kablo çeşitlerine kadar, elektroniğe dair neye ihtiyaç varsa hepsini satıyorum. Olmasa dahi tedarik ediyoruz Bence burada iş yapmak büyük bir başarı! Herhangi bir depomuz sığmayan fazla gelen eşyaları da dükkânın yan taraflarına diziyoruz. İnsanlar bu iş yerini gördüklerinde çok şaşırıyorlar; bana, ‘Bu kadarcık iş yerinde nasıl çalışıyorsun’ diyorlar. 18 yıldır buradan kazandığım parayla evimi geçindiriyorum.”

Haber: Abdulsamet İspir

Furkan Karayılan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER