Vali Coşkun’dan şehit ailelerine ziyaret!

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun ve eşi Sevilay Coşkun, Çağlayancerit ile Pazarcık İlçelerinde şehit ailelerine ev ziyaretlerinde bulundu.

Vali Coşkun’dan şehit ailelerine ziyaret!

Vali Coşkun ve eşi Sevilay Coşkun ziyaretler kapsamında ilk olarak Şehit Uzman Çavuş Orhan Sürmen’in Çağlayancerit’te ikamet eden ailesini ziyaret etti.

Coşkun, sonrasında ise Şehit Polis Memuru Nurettin Ademoğlu’nun Pazarcık’ta ki ailesiyle bir araya geldi.

Ziyaretler esnasında şehit aileleri ile hasbihal eden Vali Coşkun, "Vatan, bayrak ve millet sevgisi uğruna bir an bile düşünmeden şehadete yürüyen yiğitlerimiz ve onların kıymetli aileleri için ne yapsak azdır. Sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz. Rabbim milletimizin ve devletimizin birliğini daim etsin. Vatanın birlik ve bütünlüğünün korunması, ülkenin her köşesinde huzur ve güvenliğin sağlanması için en değerli varlıkları olan canlarını feda eden kahramanlarımıza şükran ve minnetlerimi sunuyorum. Bu vesileyle, aziz vatanımızın bekası için canlarını hiçe sayan tüm şehitlerimize rahmet, gazilerimize ise aileleriyle birlikte sağlık ve afiyet diliyorum" dedi.

Şehit aileleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Vali Coşkun ve eşi Sevilay Coşkun’a nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti.

Vali Ömer Faruk Coşkun ve eşi Sevilay Coşkun’a ziyaretleri esnasında Pazarcık Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı ve eşi, Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan ve eşi ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya da eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2021, 16:03

Ahmet Güneçıkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER