TARIM FUARI YARIN KAPILARINI AÇIYOR

Türk tarım sektörünün devlerini buluşturan platform olan ve 1-4 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Kahramanmaraş Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı- KTF 2018, kapılarını yarın ziyaretçilerine açıyor.

TARIM FUARI YARIN KAPILARINI AÇIYOR

Yurt içindeki sektör üreticilerinin yurtiçi ve yurtdışı alım heyetleri ile bir araya gelip, sektörel bazda ticari bir platform oluşturmak, bu doğrultuda sektör üreticilerinin, gerek yurt içi gerekse de yurt dışından gelecek potansiyel müşterileri bir araya getirip, ticari platformu en üst düzeyde tutmak adına her yıl düzenlenen Kahramanmaraş Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı, yarın başlıyor. Tarım Makineleri ve Hayvancılık, Sera, Tarım Teknolojileri ve Ekipmanları, Sulama Sistemleri, Tohumculuk, Fidecilik, Fidancılık, Peyzaj ve Organik tarımla ilgili ulusal ve uluslararası alanda başarıya ulaşmış ürün ve hizmetlerin yer alacağı tarım fuarı 1 ila 4 Kasım tarihleri arasında KAFUM’da olacak.

30 BİNİN ÜZERİNDE ZİYARETÇİ BEKLENİYOR
Geçtiğimiz yıl üçüncüsü düzenlenen fuara, bu yıl da ulusal ve uluslararası düzeyde 280’nin üzerinde firmanın katılımı öngörülüyor. 16 binin üzerinde ziyaretçinin katıldığı Kahramanmaraş Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na, bu yıl başta Kahramanmaraş olmak üzere Adana, Osmaniye, Sivas, Gaziantep, Niğde, Kayseri, Malatya, Şanlıurfa ve Adıyaman illerinden 30 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor.  

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER