ŞENTÜRK SİGORTA 2 YAŞINDA!

Sigortacılık sektörüne yeni bir boyut kazandıran Şentürk Sigorta 2 yaşında. “Halka hizmet, hakka hizmettir” şiarıyla çıktıkları yolda kısa sürede şubeleşmeye giden Şentürk Sigorta, başarısıyla yılda 5 bin insana hizmet verme seviyesine ulaştı.

ŞENTÜRK SİGORTA 2 YAŞINDA!

9 Kasım 2018 yılında Kahramanmaraş’ta kurulan ve kısa sürede şubeleşmeye giden Şentürk Sigorta, 2’nci yaşını kutlamamanın haklı gururunu yaşıyor. Şentürk Sigorta hakkında bilgilendirmelerde bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Can Şentürk, “Kurulduğumuz andan itibaren “halka hizmet, hakka hizmettir” şiarıyla hareket ederek insanlara hizmet etme gayretinde olduk. Yüce Allah’a Hamd olsun; Kahramanmaraş halkının sevgi ve teveccühünü kazanarak, 2 yıl gibi kısa sürede ikinci şubemizi açarak, yılda 5 bin insana hizmet verme seviyesine yükseldik. Bu başarının altında sağlam şirketlerle çalışmamız, işimize olan saygımız, genç, dinamik olan ekibimiz ve Türkiye’nin kilometre taşı olan Kahramanmaraş’a olan sevgimiz mevcut” dedi.

MEVCUTTA ULUSAL PROJELER

Şentürk konuşmasının devamında, “Kurulduğumuz günden itibaren eğitimi esas aldık. Şahsım Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde Doktora eğitimi almaktayım. Ekip arkadaşlarımız düzenli olarak hizmet içi eğitim almaktalar. Sigortacılık ciddi bir iştir. İkinci bir meslek veyahut ek iş olarak yapılacak bir meslek değildir. Dış ülkelerde her sigorta şirketinin bankası var. Mesleğimiz gün geçtikçe ülkemizde de hak ettiği yeri bulacaktır. Bizler Kahramanmaraş’ın evladı olarak; Gücümüz elverdiği mühletçe şehrimize fayda vermeye, insan istihdam etmeye, vergi vermeye ve sosyal sorumluluk projelerine katılmaya gayret edeceğiz. Ulusal projelerimiz de mevcut. İleride Şentürk Sigorta bu topraklarda doğup Tüm Türkiye’ye hizmet sunma cehdinde olacak. Bize bu güzel işi ve kıymetli yol arkadaşlarını nasip eden yüce Allah’a hamd olsun.  Bu duygu ve düşüncelerle 2. Yılımızın hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Cenab-ı hak hep birlikte nice mutlu, huzurlu ve sağlıklı yıllar nasip etsin” diye konuştu.

HABER KÜBRA ŞİMŞİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

bahistapot.com grandbet ekbonus.com Bonus Veren Siteler linkegit.com