SEFER AYCAN’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, gazetemizi ziyaret ederek İmtiyaz Sahibi Arslan Deveboynu, Yazı İşleri Müdürümüz Mahmut Beyaz ve personellerimizle sohbet etti.

SEFER AYCAN’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

24 Haziran'da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nden Kahramanmaraş Milletvekili seçilen ve görev süresinde kentin birçok sorununu TBMM’ye taşıyan Sefer Aycan, gazetemizi ziyaret etti. Aycan’ı gazetemiz İmtiyaz Sahibi Arslan Deveboynu ve Yazı İşleri Müdürümüz Mahmut Beyaz karşıladı. Sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette gazetemiz İmtiyaz Sahibi Arslan Deveboynu, Yazı İşleri Müdürü Mahmut Beyaz ve gazetemiz personelleriyle sohbet eden Aycan, yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Gazetemizin yayın politikasını beğendiğini de dile getiren Aycan, gazetemize yayın hayatında başarılar diledi.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Arslan Deveboynu ve Yazı İşleri Müdürü Mahmut Beyaz da gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan’a teşekkür etti.

Aycan, ziyaret sonrası gazetemiz personelleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

(Haber: Tuğçe Kayar)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER