Rektör Deveci’ye Başkan Doğru’dan ziyaret

Rektör Deveci’ye Başkan Doğru’dan ziyaret

Onikişubat Belediye Meclisi Üyesi ve Belediye Meclisi Engelliler Komisyonu Başkanı Muhammet Mustafa Doğru Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Durmuş Deveci’yi makamında ziyaret etti.

 

Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette sonrasında açıklama yapan Doğru ‘’Rektörümüz Prof.Dr.Deveci Engelliler adına olan taleplerimize olumlu yaklaştı, Engelli kardeşlerimizin Üniversitedeki eğitim ve sosyal  donatılardan en iyi şekilde yararlanması ve rahat etmeleri için gerekli çalışmaları yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini ifade ettiğini’’ söyledi.

Komisyon Başkanı Doğru ziyarette ‘’Onikişubat Belediye Başkanı Sayın Hanefi Mahçiçek beyefendinin Engellilerin hayatının kolaylaştırmak ve Engelsiz bir hayat sürmeleri için büyük çalışmalar yaptığını ve kendilerine bu çalışmalarda her türlü yardımında yapılacağını ifade ettiğini ‘’ de sözlerine ekledi. Komisyon Başkanı Doğru’’Bizde Engelli kardeşlerimiz adına Sayın Rektörümüze teşekkür ediyoruz’’ Doğru Rektör Prof.Dr. Durmuş Deveci’nin ardından Yapı İşleri Daire Başkanı Mustafa Kemal Hançerli’yide Makamında ziyaret ederek fikir alış verişinde bulundu.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER