Piazza’da kazançlı alışveriş fırsatı

Piazza’da kazançlı alışveriş fırsatı

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, “Aldıkça Kazan, Kazandıkça Al” kampanyası ile alışveriş keyfini ikiye katlıyor.

Hesaplı ve kaliteli alışverişin Kahramanmaraş’taki adresi Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 2-11 Eylül tarihleri arasında “Aldıkça Kazan, Kazandıkça Al” kampanyası ile ziyaretçilerine benzersiz fırsatlar sunuyor. Sunduğu kaliteli ve hesaplı alışveriş fırsatlarıyla şehrin cazibe merkezi haline gelen Kahramanmaraş Piazza, 2 – 11 Eylül tarihleri arasında Piazza AVM’deki mağazalardan toplam 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Piazza Club üyesi ziyaretçilerine hediye çeki veya sürpriz hediyeler kazandırıyor. Giyimden kozmetiğe, gıdadan ayakkabıya pek çok mağazada kullanılabilen hediye çekleri ve sürpriz hediyelerle alışveriş keyfi ikiye katlanıyor.

Sadece Piazza Club üyelerinin faydalanabileceği kampanyanda, Piazza AVM ziyaretçilerin belirtilen tarihlerde aynı gün içinde yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerinin faturalarını AVM danışma birimine ibraz etmesi yeterli oluyor.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER