Özge ile Gökhan sonsuz birlikteliğe ‘evet’ dedi

AKDO Esentepe Şubesi çalışanlarından Gökhan Gökşen ile Özge Bal, Atatürk Parkı’nda düzenlenen nikah töreniyle dünya evine girdi.

Özge ile Gökhan sonsuz birlikteliğe ‘evet’ dedi

Kahramanmaraş Atatürk Parkı’nda düzenledikleri nikah töreni ile bekarlığa veda eden Gökhan ve Özge çiftinin nikahını Dulkadiroğlu Belediyesi nikaha memuru Hacı Mehmet Dündar kıydı. Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek AKDO Esentepe Şubesi Müdürü Ömer Kandilcik ve Gazeteci Yazar Mehmet Fiskeci’nin de katıldığı nikah töreninde genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

BAŞKAN MAHÇİÇEK’TEN  HEDİYE

Her daim halkın yanında olan, özellikle gençlere verdiği önemle bilinen hizmet adamı Onikişubat İlçe Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, birimi ile ilgili gençlerin nikahını kıyarken Gökşen ve Bal çiftine de mutluluklar dilemeden yapamadı. çifte hediye takdim etti, iyi bir aile olmaları yönünde telkinlerde bulundu.

AİLE FOTOĞRAFLARI

Nikah töreni ardından her iki aile, çocuklarının mürüvvetini görmek ve mutluluklarına tanıklık etmek için onları yalnız bırakmazken, birlikte birer de hatıra fotoğrafı çektirmeyi unutmadılar.

MANŞET GAZETESİ olarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Kübra Şimşir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER