Nergis ürünlerini tanıttı

Nergis ürünlerini tanıttı

Gıda alanında günden güne gelişen Kahramanmaraş halkına yıllardır hizmet veren Nergis, Kantinciler Odası üyeleri ile buluştu. Okul kantinlerinde bundan sonra çocuklar Nergis ürünlerini tüketecek.

‘MALATYA’NIN BİRLİĞİ VE DESTEĞİ İLE BU NOKTALARA GELDİK’

Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Orhan tanıtım toplantısında yaptığı konuşmasında kantinciler odası başkanları üyelerine hitap etti. Hem Malatya hem de Kahramanmaraş’ta hizmet veren firmalarının hedeflerinin büyük olduğunu söyleyen Orhan konuşmasına şöyle devam etti: “Kantinciler odası başkanları ve üyeleri burada ağırlamak bizleri onurlandırdı. Bu fırsatı hep birlikte güzel bir şekilde değerlendirmek istiyoruz. Bu hizmeti Malatya ile birlikte çevre illere de götürüyoruz. Bir sonraki toplantılarımızda bunu daha ileri nasıl taşıyabilirizin uğraşını veriyoruz. Asıl amacımız birçok dalda üretimlerini sürdüren markamızı Türkiye’nin bütün illerinde satmak. Ancak öncelikle halkımızın bu lezzeti tatmasını istiyoruz. Halkımızın geleceği ve gözdesi olan çocuklarımızın sağlıklı beslenmesi gerektiği kanaatine vardık. Bunun en önemli ayağı olan yıllık yaklaşık 9 ayı okulda geçiren çocuklarımıza bu hizmet sunulmalı dedik ve bunun için yola çıktık. Bizler şuna inanıyoruz sizlerin beğenmediğini biz çocuklarımıza ve halkımıza yediremeyiz. Öncelikle kantin işletmecilerinin tesisimizi gezmesini ve ürünlerimizi tatmalarını istedik. Tesis olarak 1.900 m2 kapalı alan içerisinde üretim yapmaktayız.

‘NERGİS İLE BİRLİKTE ARTIK KANTİNLERİMİZDE SAĞLIKLI ÜRÜN SATABİLECEĞİZ’

Malatya Kantinciler Odası Başkanı Hüseyin Peker; ‘Bu güzel amaç için bizleri bir araya getiren Genel Müdür Yardımcımız Yusuf Orhan’a ve meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Bizlere bu güzel hizmeti sunan ve kantinlerimizde sağlıklı ürünleri satabilmemizde bizlere öncülük eden Esenlik şirketi büyük bir başarıya imza atmaktadır. Kantinlerimizde ne ürünler sattığımıza birebir şahit olacağız’ dedi.

Elazığ Kantinciler Odası Başkanı İlhami Kılıç ise; ‘Kantinciler odası olarak Elazığ’dan katılıyoruz. Nergis kantinlerimizde gönül rahatlığıyla çocuklarımıza yedirebileceğimiz bir marka. Bizlere bu fırsatı sunan şirketimiz yetkililerine teşekkür ediyoruz’ ifadelerini kullandı.

Nergis Et Entegre ve Üretim Tesisleri’nde mangalda yapılan ürünlerinin tadına bakan Malatya Kantinciler Odası Başkanı Hüseyin Peker, Elazığ Kantinciler Odası Başkanı İlhami Kılıç ve dernek üyeleri, Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Orhan ile birlikte tesisi gezdi.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER