Marangozlar ve Mobilyacılar Odası’nda seçim heyecanı tamamlandı

Kahramanmaraş Marangozlar ve Mobilyacılar Odası’nda seçim heyecanı yaşanırken, Başkanlık için 2 adayın yarıştığı seçimde mevcut başkan Enver Çelebi güven tazeledi.

Marangozlar ve Mobilyacılar Odası’nda seçim heyecanı tamamlandı

Kahramanmaraş’taki esnaf odalarında Genel Kurul heyecanı sürerken, son olarak Marangozlar ve Mobilyacılar Odası üyeleri de başkanını belirlemek için sandığa gitti. Küçük Sanayi Sitesi Osman Onbaşı Camii altındaki toplantı salonunda gerçekleşen Genel Kurulda mevcut Başkan Enver Çelebi ve Musa Ayyıldız başkanlık için yarıştı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan ve başkan adaylarının konuşmalarıyla devam eden Genel Kurulda, dilek ve temennilerin yapılmasının ardından seçime geçildi. Üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleşen seçim saat 17.00’de sona ererken, akabinde yapılan oy sayımı sonucunda 163 oy alan mevcut başkan Enver Çelebi, yeniden başkanlığa seçildi. Musa Ayyıldız ise 118 oyda kaldı.


Bu arada, başkanlığa bir kez daha seçilen Enver Çelebi’nin yeni dönemde Yönetim Kurulu Üyeleri ise, Hasan Aydoğan, Erdoğan Bilsin, Orhan Serçe, Sıddık Kardaş, Seydi Alibeyler, Yakup Fındık’tan oluştu.

Haber: Abdulsamet İspir

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2022, 18:20

Abdulsamet İspir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER