Kent Bayramlaştı

Kent Bayramlaştı
Kahramanmaraş Valiliği Mahmut Bakır Parkı’nda kent bayramlaşma töreni düzenlendi. Törene katılan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, “Vatandaşlarla bayramlaşmanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

Kurban Bayramı dolayısıyla Kahramanmaraş Valiliği Mahmut Bakır Parkı’nda düzenlenen Kent Bayramlaşmasına katılan Başkan Erkoç, vatandaşlarla bir arada olmaktan mutlu olduklarını ifade etti. Başkan Erkoç burada yaptığı açıklamada: “Valiliğimiz bahçesinde düzenlenen Kent Bayramlaşmasına şehrimizin güzel insanlarının ilgisi oldukça yoğun oldu. Şehrimizin güzel insanlarıyla bayramlaştık ve hasbıhal ettik. Bayramlar, dargın insanların barıştığı, daha bir mutlu olduğu ve huzur dolu günlerdir. İnşallah ülkemiz her gün bayram havasında mutlu ve huzurlu olur. Ümmet-i Muhammed’e huzur dolu günler diliyoruz.

Ben Kahramanmaraşlı tüm hemşerilerimizin aileleri ile beraber, anne-baba, kardeşleri ve evlatlarıyla beraber nice huzur içinde bayramlar geçirmelerini temenni ediyorum. Aziz Milletimizin, tüm hemşerilerimizin ve bütün İslam Âlemi’nin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum” dedi. Kahramanmaraş Valiliği Mahmut Bakır Parkı’nda gerçekleştirilen Kent Bayramlaşmasına ilimizin protokol mensuplarının yanı sıra sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi partilerin temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Haber Merkezi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER