Kekeç ve İpbüken’den gazetemize ziyaret

İyi Parti Kahramanmaraş İl Kadın Politikaları Başkanı Avukat Çiğdem Kekeç ve Sivil Toplum Kuruluşları ve Sendikalardan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Süleyman İpbüken, gazetemizi ziyaret etti.

Kekeç ve İpbüken’den gazetemize ziyaret

Kent genelindeki siyasi çalışmalarına dur durak bilmeden devam eden İyi Parti Teşkilatı, kurmayları eşliğinde sahadaki ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. Bu kapsamda geçtiğimiz aylarda İyi Parti Kahramanmaraş Kadın Politikaları Başkanlığına getirilen Avukat Çiğdem Kekeç ile Sivil Toplum Kuruluşları ve Sendikalardan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Süleyman İpbüken, gazetemize bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Kekeç ve İpbüken’i Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mahmut Beyaz karşıladı. Oldukça güzel bir atmosfer eşliğinde gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuldu. Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Mahmut Beyaz, nazik ziyaretinden ötürü Kekeç ve İpbüken’e teşekkür etti.

“YEREL BASIN ŞEHRİN GELİŞİMİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”
Ziyaret sırasında konuşan Kekeç ve İpbüken, kent basınını her zaman önemsediklerini ifade ederek, şunları söylediler: “İlerleyen zamanlarda çalışmalarımızı ve ilişkilerimizi artıracağız. Yerel basın şehrin gelişimi için çok önemli. Biz basının kamusal bir görev yaptığını biliyoruz. Tabiri caizse toplumun gözü, kulağı, dili, dokunma duygusu ve koku alma duygusu gibi şehrin tüm olgularını kamuoyuyla paylaşırlar.”

Ziyaret sonrası Kekeç ve İpbüken, gazetemiz ekibiyle toplu fotoğraf çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2021, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER