Kahramanmaraş’a birincilik ödülü

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, “Yerel Yönetimler Başkanlığı Belediyelerde Sosyal Politikalar Proje Yarışması” birincisi oldu.

Kahramanmaraş’a birincilik ödülü

Projeleri ile kente çağ atlatan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, asli görevlerinde ki başarılarının ardından sosyal sorumluluk projeleri ile de şehre yeni bir görünüm kazandırdı. Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projelerinde Türkiye’nin tüm illerine örnek teşkil eden Başkan Erkoç, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesini ‘Sosyal Politikalar Proje Yarışması’nda birinci yaptı. Bugün ATO Congresium'da AK Parti Yerel  Yönetimler Başkanlığınca   Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme  Toplantısına katılan Başkan Erkoç, “Yerel Yönetimler Başkanlığı Belediyelerde Sosyal Politikalar Proje Yarışması” kapsamında ‘Dezavantajlı guruplara yönelik Sosyal Rehabilitasyon Merkezi ve Maraş Oyuncakları Atölyesi Projesi’ ile ödüle layık görüldü. Başkan Erkoç, ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.

Haber: Kübra Şimşir

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2017, 14:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kazım
Kazım - 4 yıl Önce

Maraşta onca hizmetsizlik varken nasıl oluyor da birincilik alıyor anlamıyorum

hakan a
hakan a - 4 yıl Önce

çok iyi olmuş

Fatma
Fatma - 4 yıl Önce

Hizmetsizlikmi? Lutfen ya insanlarin emeklerine saygi gosterin biraz. Bizim bir bucuk yillik emeklerimizin sonucunda alindi bu birincilik. Bakar körlük yapmayin oturdgunuz yerde hic bisey yapmadan hizmetsizlik var diyemezsiniz. Gidip arastirdinizmi baktiniz mi belediye ne hizmet veriyor ne yapiyor diye.

SIRADAKİ HABER