banner263

Kahramanmaraş Teşkilatından Ünal’a hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Kahramanmaraş Teşkilatı, AK Parti TBMM Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kahramanmaraş Teşkilatından Ünal’a hayırlı olsun ziyareti

AK Parti 7. Olağan Büyük Kongre’si sonrası TBMM Grup Başkanvekilliği görevine getirilen, Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet Özdemir, Cihat Sezal, Habibe Öçal, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Köfte, AK Parti Kahramanmaraş İl Kadın Kolları Başkanı Gül Çitil Okur, AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanı Feyzullah Eren Aşçı ve AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Mahir Ünal ile Meclis’te bir araya gelerek, yeni görevinde başarılar diledi.

Grup Başkanvekili Ünal, Kahramanmaraş’tan gelen heyete yaptığı konuşmada, “Bizler Grup Başkanvekilliğini icra edeceğiz, asli görevimiz ise Kahramanmaraş’a daha çok yatırım olacak” dedi.

Abdulsamet İspir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER