KAGİD’e hayırlı olsun ziyareti

İYİ Parti Kahramanmaraş Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ayla Çiftçi, İYİ Parti Dulkadiroğlu Kadın Politikaları Başkanı Hacer Kahveci ve İYİ Parti Dulkadiroğlu Belediye Meclis Üyesi Saide Adil Gönen, Kahramanmaraş Kadın Girişimciler Derneği’ne (KAGİD) hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

KAGİD’e hayırlı olsun ziyareti

Geçtiğimiz günlerde KAGİD Başkanlığına seçilen Gazeteci Neşe Yıldızhan ve Yeni Yönetim Kurulu Üyelerine başar dileklerinde bulunan İYİ Partili kadınlar, dernek faaliyetlerine destek vereceklerini de belirttiler.  Dernek faaliyetlerinden ve gerçekleştirmeyi hedefledikleri projelerden bahseden Yıldızhan; “Çalışmalarımızda önceliğimiz girişimci kadınların sayısının artması, ülke ekonominse katkı sağlamları olacak. Aynı zamanda farkındalık oluşturan projelerle de kentimizin gelişmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu anlamda siyasi görüşü ne olursa olsun, tüm kadınlarımızı KAGİD çatısı altında buluşmaya davet ediyoruz” dedi ve nazik ziyaretlerinden dolayı İYİ Parti heyetine teşekkür etti.

İYİ Parti Kahramanmaraş Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ayla Çiftçi, İYİ Parti Dulkadiroğlu Kadın Politikaları Başkanı Hacer Kahveci ve İYİ Parti Dulkadiroğlu Belediye Meclis Üyesi Saide Adil Gönen de, Neşe Yıldızhan’ı gazeteci olarak takdir ettiklerini belirterek, kadınlar adına da önemli çalışmalara imza atacağına inandıklarını söylediler ve destek vereceklerini beyan ettiler.

SÜRPRİZ PASTA

İYİ Partili kadınlar, ziyarette pastalı bir sürpriz de yaparak, hep birlikte güçlüyüz mesajını verdiler.

Haber MErkezi

Kübra Şimşir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER